FC AJAX Bezměrov: Břest 2:1 pk (0:0)

branky: Tomáš Zatloukal, Michal Slavík

Sestava: Michal Slavík- Radim Adamov, Jakub Úlehla, Michal Večerka- Luděk Karásek, Aleš Vejtasa, Vlastislav Coufalík, Dominik Bleša, Tomáš Zatloukal- Vít Bleša, Adam Valovič

Martin Rybenský, Ondřej Večerka

V zápase s celkem z dolní části tabulky se nám v první polovině nepodařilo prosadit. V mrazivém počasí se hrál upracovaný fotbal. Soupeře jsme sice technicky a kombinačně přehrávali, ale je po šestnáctku. Chyběl moment překvapení ve finální fázi. A tak bojovní hosté udrželi bez větším potíží poločasovou remízu. V druhé půli šli hosté  do vedení po přesně zahraném trestném kopu. Až v tuto chvíli dokázal náš tým ukázat svou lepší tvář. Soupeře zatlačili a vybojovali si řadu šancí. Prvníz nich neproměnil střídající Ondra Večerka. Spousta střel byla zblokována na roh.  Po jedmnom z nich se dorážkou prosadil Tomáš Zatloukal. Tlak však neustával a zbývající čtvrthodinku se hrálo jen na jednu branku. Vítězný gol se však vstřelit nepodařilo. A tak museli rozhodnout penalty. Z první pětice ve druhé sérii neproměnil Dominik Bleša. V páté neproměnil ani soupeř a tak se pokračovalo až do 11 série. Náš brankař proměnil a soupeřův hráč trefil tyč. Zvítězili jsme tak na penalty 10:9.