24-kolo muži- Výhra v derby

07.06.2015 21:31

TJ Lutopecny/Měrůtky : FC AJAX  Bezměrov  3:5 (2:3)

branky: Aleš Vejtasa, Luděk Karásek, Vít -Bleša (P.K), Dominik Bleša, Zdeněk Krejčíř

Sestava:

Michal Kubík- Radim Adamov, Jakub Ulehla, Dalibor Kyjovský- Luděk Karásek. Aleš Vejtasa, Tomáš Zatloukal, Dominik Bleša, Michal Večerka- Vít Bleša, Ondřej Večerka

Martin Rybenský, Vlastislav Coufalík, Zdeněk Krejčíř

V dnešním derby zápase padlo celkem osm branek a na hřiště musela přijet i záchranka. Zapas pro nás začal dobře , když ze standartky skoroval Aleš Vejtasa netypicky hlavou. Domácí lacině vyrovnali po autovém vhazování. Odpověděl Luděk Karásek a na 3:1 zvyšoval Vít Bleša z penalty. Domácí snížili gólem do šatny. Průběh druhého poločasu ovlivnil příjezd záchranky, když dostal jeden z diváků epileptický záchvat. Asi po 15 minutovém zdržení se v zápase ohlo pokračovat. Naši borci pokračovali v kombinační hře, která měla vyústění v další g=ol Dominika Bleši.Domácí snížili gólem z penalty. V posledních sekundách zápasu ještě dokázal skorovat Zdeněk Krejčíř. Podařilo se nám tak po dobrém výkonu získat všechny tři body.