Mladší přípravka připsala další body v Břestě

13.09.2015 20:08

SK Břest: FC AJAX BEZMĚROV 2:11 (2:2)

BRANKY: Daniel BÖSERLE 5, Martin BÖSERLE 2, Jiří KRUPAŘ 2, David NOVÁK, Filip ONDRÁČEK

SESTAVA: Damián VAŠÍČEK- Filip ONDRÁČEK, Daniel BÖSERLE, Jiří KRUPAŘ, Kristián ŽUPKA,  Vítek STRÁŽNICKÝ, David NOVÁK, Marek VOJÁČEK, Markéta MIKLOVÁ, Alena ZEMÁNKOVÁ, Martin BÖSERLE

První poločas byl ještě vyrovnaný, ale v druhém poločase přišla naše gólová smršť, která přinesla zasloužené vítězství.

Spartak Hulín: FC AJAX BEZMĚROV 11:6 (6:4)

BRANKY: Filip ONDRÁČEK 4, Daniel BÖSERLE 2

Ve druhém zápase nás čekal jeden z favoritů soutěže. Přesto se naši hráči poprali o výsledek. Sice jsme v úvodu prohrávali 2:0, ale zápas jsme otočili až na 2: 4. Poté i Hulín čtyřmi goly do poločasu otočil na stav 6:4. V průběhu druhého poločasu se nám podařilo snížit  na 7:6, ale konec zápasu patřil soupeřům, kteří dalšími čtyřmi góly rozhodli o svém vítězství.