Další dva  zápasy sehrála naše starší přípravka na domácím hřišti v Bezměrově

FC AJAX BEZMĚROV : Sokol ŽALKOVICE  4:6 (3:3)

BRANKY: Kristýna ZACHOVÁ 3, Aleš VEJTASA

SESTAVA: Marián NOVÁK- Kristýna ZACHOVÁ, Hana BAŠTINCOVÁ- Aleš VEJTASA- Vojtěch KRUPAŘ, Šimon VAŠÍČEK

Matyáš MORKUS, Filip ONDRÁČEK, Drahomír PAVELKA,

V prvním utkání nám opět nevyšel začátek utkání. Brzy jsmeprohrávali 0:2. Až v sedmé minutě sníži lAleš.Hosté se ještě dostali do vedení 1:3. Závěr poločasu, ale patřil nám, kdy Kristýna dvakrát skorovala a vyrovnala na 3:3.

Druhý poločas jsme opět zaspali začátek a prohrávali jsme hned v první minutě 3:4. Pak jsme ovšem  měli dostatek šancí  na rozhodnutí zápasu. Nebyly však využity. A tak nás hosté  utekli na třígolové vedení. V závěru ještě snížila Kristýna.

FC AJAX BEZMĚROV : Sokol PRAVČICE 9:4 (5:2)

BRANKY: Aleš VEJTASA 4, Kristýna ZACHOVÁ 2, Hana BAŠTINCOVÁ 2, Matyáš MORKUS

Druhý zápas jsme opět nezačali dobře a hned ve 2 minutě inkasovali.  Naštěstí jsme do poločasu pěti góly skore otočili. Zasloužili se o ně postupně, Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová, Matyáš Morkus, znovu Kristýna a Hana Baštincová. V druhém poločase jsme skore ještě navýšili a zaslouženě vyhráli.