7.kolo mladší žáci- Prohra v derby po dobrém výkonu

14.10.2014 20:25

FC AJAX BEZMĚROV: TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY  0:3 (0:2)

SESTAVA: Zdeňka Jordová - Matěj Strašák, Patrik Houra- Pavel Opluštil, Theo Fekar, Tereza Dostálová- Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa

náhradníci: Petra Večerková, Patrik Strážnický, David Ondráček, Filip Ondráček, Drahomír Pavelka, Marián Novák, David Novák, Daniel Bösserle, Vojtěch Krupař

V dnešním odloženém utkání byli jasnými favority hosté, kteří jsou druzí v tabulce. V podstatě vše důležité se stalo hned na začátku. V první minutě zaváhala naše obrana a prohrávali jsme 0:1. Navíc v 5. minutě jsme si dali vlastní gól a prohrávali 0:2. Chvíli pak trvalo, než jsme se z tohoto špatného úvodu otřepali. Od 10 minuty až dokonce to bylo naprosto vyrovnané utkání s neproměněnými šancemi na obou stranách. Bohužel naše snahy o vstřelení gólu skončili většinou na bránících hráčích soupeře. Opět bylo málo střel na soupeřovu branku.
Dodruhé půle jsme prohodili sestavu a začala se nám dařit i kombinační hra. Šance soupeře spolehlivě zlikvidovala naše kapitánka v brance, nebo solidní obrana. Dobré šance ke skorovaní měl Matěj, který si snažil odčinit svůj vlastní gól. Snad nějvětší naši šanci  měl na hlavě Aleš, ale hlavička skončila těsně mimo. V poslední minutě jsme pak inkasovali s rychlého protiútoku na konečných 0:3. Přes porážku musím všechny pochválit za bojovnost a snahu o co nejlepší výsledek. Pokud tak budeme hrát i nadále, tak nás vítězství neminou.